شایان
سپتامبر 8, 2015

امید غفاریان خرم

امید غفاریان خرم

نوازندگی را با ساز پیانو در سن 13 سالگی تحت نظر استاد خرمشاهی آغاز کرد.2 سال بعد به علت علاقه ی زیاد به گیتار فلامنکو، یادگیری این ساز را به موازات پیانو تحت آموزش اساتیدی همچون بهرامی .. فرا گرفت.3 سال بعد به سراغ گیتار الکتریک رفت وفراگیری این سازرا به صورت شخصی شروع نمود.

در سال 84 به همراه 2 تن دیگر از دوستان نوازنده ی خود گروه کنترل را تاسیس کردند و به عنوان خواننده،ریتم گیتار و پیانیست در گروه سعی نمود که فعالیت خود را به شکل حرفه ای در زمینه ی موسیقی ادمه دهد.وی با همراهی گروه کنترل در سال 86 موفق به کسب مقام دوم فستیوال تهران او نیو و در سال 87 موفق به کسب مقام سوم همین فستیوال شدند.درهمان سال موفق به کسب مقام دوم جشنواره ِ شهر آهنگ نوکیا  نیزشدند.

از سال 1390 کار با سینما وآهنگسازی موسیقی فیلم را شروع نمود،و تا کنون آهنگسازی موسیقی متن 4 فیلم کوتاه را در کارنامه ی خود دارد .درسال 91 برای فیلم کوتاه “با من حرف بزن” به کارگردانی علیرضااحمدی کاندیدای بهترین موسیقی متن فیلم در جشنواره های “نهال” و “سوره” شد.

وی در سال 1392 جهت افزایش توانایی خود در زمینه آهنگسازی شروع به فراگیری و آموختن هارمونی،کنترپوان و ساز شناسی و ارکستراسیون نزد استاد کیاوش صاحب نسق نمود و در ادامه همان سال موفق به کسب رتبه 36 آهنگسازی در مقطع فوق لیسانس گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار