آنارام زهرايى(آواز ايرانى، صداسازى،تار و سه تار)

شهرزاد افرند(پیانو)
سپتامبر 24, 2018
سروش طبرسى(هنگ درام و تانگ درام)
سپتامبر 24, 2018

آنارام زهرايى(آواز ايرانى، صداسازى،تار و سه تار)

آنارام زهرايى

مدرس آواز ايرانى، صداسازى،تار و سه تار

از ۶ سالگی فراگیری ساز تمبک را نزد استاد فرهنگفر آغاز کرده و بمدت ۷ سال ادامه داد.
پس از پایان دوره های تمبک از حدود سنین ۱۳ سالگی نزد استاد شهرام اعتمادی به فراگیری سازهای تار و سه‌تار پرداخته و ردیف‌های موسیقی ایرانی و مکتب ردیف‌نوازی را فراگرته پس از آن برای دوره تکمیلی ساز تار و مکتب اصفهان و استاد جلیل شهناز، نزد استاد شهرام میرجلالی به فراگیری پرداخته و همچنین آواز و ردیف‌های آوازی را نزد اساتیدی همچون استاد محمدرضا شجریان و علیرضا شجریان و امیر رفعتی فراگفته اند.
در زمینه کاری میتوان به همکاری ایشان با گروه کاریز و آوای عندلیب و تال و سایه‌سار اشاره کرد و همکاری با اساتیدی همچون مجیددرخشانی شاهو عندلیبی و علیرضا شجریان و…. و اجرای کنسرت‌های متعدد در اقسام نقاط تهران و ایران…
از سال ۱۳۹۳ با تاسیس گروه موسیقی (داتام) به سرپرستی و آهنگسازی خوشان بصورت حرفه ای به فعالیت‌ها ادامه داده و تعداد زیادی کنسرت در سالن‌هایی مانند فرهنگسرای نیاوران، تالار وحدت، تالار رودکی، فرهنگسرای ارسباران، فرهنگسرای آسمان، سالن ایوان شمس ،حوزه هنری و تالار سوره و…. برگزار نموده اند.
از آثار ایشان میتوان به قطعات حالت شوریده، عشق شیرین ، شنیدار عشق ، آتش جاودان و بسیاری تنظیمات و آهنگسازی‌های دیگر و خصوصا فعالیت‌هایی در زمینه موسیقی فولکلور لُری و کُردی اشاره نمود….

دیدگاه ها بسته شده است

رفتن به نوارابزار